Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#29384

2014-01-19 11:57

alegeti o posibilitate pt.a semna si persoane,de obicei varstnice care nu au acces la un calculator s-au nu stiu transmite sms,recunosc ca si eu lucrez la calculator de de 15 ani dar acest email l-am transmis cu ajutorul unui tanar.

Raspunsuri

bobo

#29418 Re: ROMANI ADEVARAT TREZITI VA

2014-01-19 12:08:01

#29384: -

nu deznadajduiti... oricati am fi dovedim ca existam si ca ne strigam revolta... nedreptatea ce i s a facut 24 de ani acestui popor de o slehta de oameni, clasa politica si de acolitii acestora, adica familiile lor si asa zisii oameni de afaceri ... cu statul...le  vom  veni de hac... oamenii  s au obisnuit sa traiasca in ignoranta,  sa fie pasivi... pentru ca asta s a urmarit... pana si prin  faptul ca scrieti nemultumirea voastra  va p[oate trezi la viata... haideti sa fim activi .. haideti sa inlaturam sleahta sui pe cei ce ne safideaza din functiile publice  din care ar trebui sa ne serveasca pe noi, poporul....sunt un simplu cetatean.. am lucrat in MI 10 ani ca subofiter, mi am dat demisia dezgustat, am muncit in londra 3 ani si am venit din nou acasa pt ca imi iubesc tara asta si poporul atat dechinuit, umilit si  batjocorit... nu uitati  EI sunt doar o mana de oameni ... noi suntem MILIOANE.. e clar ca noi  vom castiga  trebuie doar sa vrem sa o facem...HAI  ROMANIA