Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

latrina 3c

#26388 jos laba de pe latrina 3

2014-01-18 17:06

#26381: Apocalipsa Securistilor Ceausisti - Re: Re: Re: Re: Re: Re: vi s-au terminat cuvintele analfabetilor, va repetati

Jurnalistii de la latrina 3 impreuna cu restul jurnalistilor care condamna acest regim de rahat sunteti niste lepadaturi. Suntem o tara de hoti, barfitori si tot felul de jigodii si alte specii de neoameni ca sa zic asa. Traiesc in Romania, sunt mandru de tara mea dar mie sila cand vad 3 jegosi : Mihai Gadea, Mircea Badea & Ursu - ziaristi de rahat care a initiat aceasta petitie, niste lepadaturi. De ce nu realizati o petitie pt ceva util pentru tara  asta. De ce nu initiati o petitie pentru agricultura, pt coruptie, etc? Va spun eu de ce: pentru ca sunteti niste jurnalisti incompetenti de rahat, cumparati de securistul Voiculescu. Voi mancati mai mult rahat decat toti incompetentii din Guvern. Rusine ca promovati astfel de minciunarii si manipulari. Mi-as dori sa va pot spune asta in fata....si mai ales prim- ministrului vostru de RAHAT -ponta (nu merita sa-i fie scris numele cu majuscule), care conduce acest Guvern incult cu adormitul de Crin Antonescu. Imi doresc sa ajungeti robi sau sclavii tuturor romanilor care vor sa munceasca in tara asta. RUSINE MANIPULATORILOR!!!!!!

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1488120_188637798010092_1...

 

Raspunsuri

Apocalipsa Securistilor Ceausisti

#26402 Re: jos laba de pe latrina 3

2014-01-18 17:07:41

#26388: latrina 3c - jos laba de pe latrina 3

Vai de mine, pupinbasistii semneaza multiplu.

 

283 persoane au semnat petiția pentru demiterea lui Ponta. Semnăturile provin de la 259 adresa IP diferite.

 

Găozarii de la ReporterVirtual (vezi relația dintre Halpert și Ciocălzan, care a fost patron de bordel în Spania unde se prostitua singur în funduleț), citați de Hotnews, au arătat cum se poate semna petiția de 25 de ori.

Bine, ei nu și-au mai pus problema să gândească, fiind extrem de proști și de atașați cu buzele crăpate de curul murdar al băsului.

 

http://static2.libertatea.ro/typo3temp/pics/basescu_traian_L_09_ecef1a989d_wk.jp...

Poza reala, necaricaturizata.


Musafir

#26718 Re: jos laba de pe latrina 3

2014-01-18 17:46:46

ana

#27637 Re: jos laba de pe latrina 3

2014-01-18 20:34:11

#26388: latrina 3c - jos laba de pe latrina 3

Ma desteptule,concepe tu o petitie, daca te duce mintea ,in sensul celor afirmate si vei vedea citi o vor semna. Daca nu reusesti, astae! Esti prost.