Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

un om de rand

#22708

2014-01-18 06:54

ma gandesc ce vor face astea de la antena 3 cand base nu o sa mai fie presedinte despre ce o sa mai faca emisiuni atat de prosti sunt ca nu isi dau seama ca ei traiesc pe seama denigrarii lu base. Eu va spun sa va puneti sa MUNCITI si sa lasati prostiile ca deja intreceti orice limita cu prostiile voastre

Raspunsuri


Musafir

#22716 Re:

2014-01-18 06:55:17

#22708: un om de rand -

O SA ISI TAIE BEREGATELE DA-I DRACU :))

bobo

#22743 Re:

2014-01-18 07:01:28

#22708: un om de rand -

sunt tot un om de rand si eu..vreau doar sa te intreb daca ai oparere personala dece trbuie sa fi ori antibasist ori antenist , sau b1ist sau mai stiu eu ce?.. se poatesa fie pur si simplu parerea mea? si apropo..MUNCESC de 20 de ani onest, platind taxe si impozite achitandu ma de toate obligatiile fatade tara asta, iar inapoi statul, prin reprezentantii sai imi dau MUIE tot de 20 de ani...asa ca te rog sa nu mi spui mie sa ma apucsa muncesc

dd

#22946 Re:

2014-01-18 07:49:40

#22708: un om de rand -

-nu fi ingrijorat de antena 3 pentru ca nu acest post si-a batut joc de oamenii de rind(taiere pensii ,salarii,legea pensiilor,codul muncii)iar ei au agonisit averi in timp de criza precum imbogatitii de razboi. - contra unui post  TV exista telecomanda,dar contra acestor nemernici trebuie actionat ferm dar legal. -cu privire la lipsa finantarii antenelor prin disparitia lui Basescu sa nu ne facem griji,pentru ca va ramine un intreg sistem creat de el cu care trebuie luptat.                     -daca nu se va intimpla asa  cu telecomanda voi contribui si eu la decaderea antenelor.