Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post

MeMeMe

#11161 Tu nu ai face la fel ?

2014-01-17 09:33

Dupa ani de presiune asupra ta, tu nu ai exploda ? Daca eu trec pe strada, in fiecare zi, prin fata ta si tu ma injuri la un moment dat nu te trimit si eu la umezeala ? Sunt 9 milioane de romani cu acces la internet, si din cate spui tu Domnule BADEA cam tot atatea "milioane si milioane" se uita la Antene; De ce petitile voastre nu trec de cateva milioane ? Si cu o eroare de 200 % tot nu ajungeti la jumatatea din utilizatorii de internet sa va dea dreptate. Mai o intrebare daca ai avea putere nu ai profita stiind ca nu e vesnica ? Eu cred ca Romania e o tara de frustrati, suparati "ca de ce are vecinul mai mult ca mine". "Vecinu` are ba tarane ca munceste si isi rupe oasele!" Nu faceti altceva decat sa creati haos in tara. Asa conduceti tara prin frica ! Vaaai vine profesoara si imi ia toti banii din casa, vaaai s-a despartit bianca de Victor, vaaaaai a mai murit unu intoxicat, vaaaai s-a mai sinucis unul. Dar de ce "ba" sa sinucis de prostia care o instigati. Ma mir ca lumea inca nu s-a saturat de porcariile voastre... sper sa dispara televizorul.

Raspunsuri


Musafir

#11299 Re: Tu nu ai face la fel ?

2014-01-17 09:40:45

#11161: MeMeMe - Tu nu ai face la fel ?

Mai Meme .mai lucifere ,tu esti dus tata rau de tot ,cred ca ai uitat sa-ti iei pastilele ori cared ca ai mancat de la caine.Noi romanii poate ca invidiem pe vecinii care au mai mult ca noi dar nici nu putem sa fim indiferenti cand cel mai mare talhar al tarii te fura de te rupe ,te injura  si batjocoreste zilnic si apoi te mai face si prost mintandu-ne ca : ba, voi nu vedeti bine asa e cum va spun eu si nu ce vedeti voi.Asa ca plimba ursu mai departe si lasane in pricopseala noastra ce a cazut pe capul nostru de cand a venit matrozul matrafoxat la putere.