Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

MeMeMe

/ #11161 Tu nu ai face la fel ?

2014-01-17 09:33

Dupa ani de presiune asupra ta, tu nu ai exploda ? Daca eu trec pe strada, in fiecare zi, prin fata ta si tu ma injuri la un moment dat nu te trimit si eu la umezeala ? Sunt 9 milioane de romani cu acces la internet, si din cate spui tu Domnule BADEA cam tot atatea "milioane si milioane" se uita la Antene; De ce petitile voastre nu trec de cateva milioane ? Si cu o eroare de 200 % tot nu ajungeti la jumatatea din utilizatorii de internet sa va dea dreptate. Mai o intrebare daca ai avea putere nu ai profita stiind ca nu e vesnica ? Eu cred ca Romania e o tara de frustrati, suparati "ca de ce are vecinul mai mult ca mine". "Vecinu` are ba tarane ca munceste si isi rupe oasele!" Nu faceti altceva decat sa creati haos in tara. Asa conduceti tara prin frica ! Vaaai vine profesoara si imi ia toti banii din casa, vaaai s-a despartit bianca de Victor, vaaaaai a mai murit unu intoxicat, vaaaai s-a mai sinucis unul. Dar de ce "ba" sa sinucis de prostia care o instigati. Ma mir ca lumea inca nu s-a saturat de porcariile voastre... sper sa dispara televizorul.