Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

Quoted post


Musafir

#7706

2014-01-16 23:31

Două luni am înghețat în iarna lui 2012 în Piața Universității, am mers în Parlament pe 4 martie a aceluiași an și i-am cerut ”individului” demisia (mărturie stau imaginile difuzate de toate posturile de știri), nu m-am abătut nicio clipă (așa cum au făcut-o alții) de la țelul meu de a scăpa definitiv de acest individ odios și nu m-am lăsat atras în capcana întinsă de indivizi gen Cl. Crăciun, Remus Cernea, Briana Caragea sau grupări de tip ”Miliția Spirituală” sau ”România Vie”, care au diluat mesajul anti-prezidențial!!! Am dat ture pe la Cotroceni într-o veselie, am votat pentru demitere și unde suntem astăzi? Îl avem (împotriva voinței naționale) pe scaunul Regelui Ferdinand pe același ticălos, demis de popor dar impus de ”înaltele porți”! Mă simt jignit, batjocorit și umilit! Vreau să scap de această ”diformitate bipedă” mâine, dacă se poate! SE POATE?

Raspunsuri

Adrian Nastase

#7716 Re:

2014-01-16 23:33:07

#7706: -

Vei fi atat cat traiesti jignit, batjocorit, umilit. Cine te-a pus sa ne votezi? Cine te-a pus sa votezi USL?

Daniela

#7770 Re:

2014-01-16 23:42:32

#7706: -

Chiar daca n-o sa se poata...pe termen scurt...e minunat ca există oameni ca dvs... Aveti perfectă dreptate şi ştiţi să o exprimaţi foarte bine!