Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post


Musafir

#15652 Foştii angajaţi ai Oltchim au anunţat pe Facebook că vor relua protestele

2014-01-16 21:41

#15639: disponibilizat - Re: Foştii angajaţi ai Oltchim au anunţat pe Facebook că vor relua protestele

http://vtv.ro/?p=7174

 

Iata "transcriptul" partial al stirii prezentate pe VTV (minutul 0:25 - minutul 0:55):

... "Am avut foarte multe sesizari din partea fostilor angajati de la Oltchim. Noi am dat o masura in august si-am dispus plata salariilor. Administratorul Oltchim a cerut ca termen pentru plata restantelor catre fostii angajati luna ianuarie 2014. In aceasta situatie am amendat societatea cu 10.000 de lei. Este amenda prevazuta pentru toate societatile si i-am indrumat pe salariati sa se adreseze instantelor de judecata. Sunt sanse suta la suta ca acesti oameni sa castige in instanta" a declarat Ion Nicolaescu, Inspector Sef la ITM Valcea. ...

Deci "Administratorul Oltchim a cerut ca termen pentru plata restantelor catre fostii angajati luna ianuarie 2014".

Asa ca haideti sa mergem, in numar cat mai mare pe data de 22.01.2013, sa vedem cand se vor da restantele pentru ca luna ianuarie 2014 trece.
Poate au nevoie de numerele noastre de conturi bancare.
Poate au nevoie alte informatii pentru a vira banii si nu putem sa-i facem sa intarzie plata acestor restante din vina noastra, nu este asa?

Raspunsuri


Musafir

#15653 Re: Foştii angajaţi ai Oltchim au anunţat pe Facebook că vor relua protestele

2014-01-16 23:05:08

#15652: - Foştii angajaţi ai Oltchim au anunţat pe Facebook că vor relua protestele

va promitee FOTAAAA [JIHADUL],SA MOR EU CERNEV SI GHIOCAA,VA VOM LINSAAAAAAAAA,EU fota sint un mic PICASSO

Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-17 20:03:20


Acest articol a fost șters de către autor (Arata detaliile)

2014-01-17 20:33:27