Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Heil Hitler

#25958 ...am scris cu litera mică ca....

2014-01-14 20:15


Doresc o justitie corecta. Mi-e greata de modul cum se manifesta in prezent justitia. Nu doresc ca dupa plecarea lui basescu(intentionat am scris cu litera mica-ca practic el pentru mine nu exista), USL- ul sa-i continue "opera". Ar fi un dezastru pentru acest popor. E DEZONORANT PENTRU NOI CA SUNTEM NEVOITI SA APELAM LA ACEASTA MODALITATE PENTRU A NE APARA DEMNITATEA. Urasc "portocaliul".

Raspunsuri

sa ii dau muie lu bulangiu ala de ii imita nickul lui Heil Hitler originalul

#25959 Re: ...am scris cu litera mică ca....

2014-01-14 20:22:39

#25958: Heil Hitler - ...am scris cu litera mică ca....

Mai copia lui Heil Hitler, in cazul in care la anul vor ramane aliantele actuale, ma tem ca se intoarce roata. Asa cum au avut de suferit unii din anti basisti de cativa ani, in urmatorii ani vor suferi basistii. Si e binisor ca macar asa dau socoteala pt furaciuni (cei care pica la zar), macar pe rand decat deloc.

OBSERVER

#25961 Re: ...am scris cu litera mică ca....

2014-01-14 20:26:57

#25958: Heil Hitler - ...am scris cu litera mică ca....

,,USL-ul sa continue OPERA`` .CARE OPERA nene ,pai daca nu-s parai ce vor face amarastenii ,vor da atacul la cei

ce au agonisit ceva,normal nu ? Se fura unii de la altii de secole pe aceste meleaguri si banditii de ,,DEMNITARI`` au

cumparat case si vile prin CANADA,USA,SPANIA,MONACO  etc. Demnitate la HOTI ,sa avem PARDON,neicushorule.