Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post

Absolventa Stiinte Politice in SUA

#16861 Re: Re: Re: Gadea Mihai

2014-01-11 13:08

#16793: Doris - Re: Re: Gadea Mihai

Mi se pare foarte interesant ca oricine indrazneste sa ridice glasul este automat "basist". Nu cred ca vreunul din comentariile mele il mentioneaza in ORICE fel pe Basescu si nu vad de ce primesc aceasta titulatura. Dar, se pare ca oricine nu e de acord cu tine e impotriva ta, nu? Asta e una din problemele de fond ale forumului politic romanesc--multumesc pentru exemplificare.

 

Si, de ce ar posta cineva pro-basescu sub numele Gadea, ridicandu-l in slavi pe Voiculescu? Nu-ti inteleg logica. Dar, nici tu nu cred ca ti-o intelegi--doar iti place sa te auzi vorbind.

Raspunsuri

Doris

#16879 Re: Re: Re: Re: Gadea Mihai

2014-01-11 13:16:51

#16861: Absolventa Stiinte Politice in SUA - Re: Re: Re: Gadea Mihai

Da, e greu cu logica asta :) si mai greu cu ironia


Musafir

#16899 Re: Re: Re: Re: Gadea Mihai

2014-01-11 13:25:48

#16861: Absolventa Stiinte Politice in SUA - Re: Re: Re: Gadea Mihai

STAI CALM(A) CA NU AI CE SA INTELEGI. E O URA GENERALA IMPOTRIVA LUI BASESCU, DAR CU CATI AM VB EU N-A STIUT NICI UNUL SA EXEMPLIFICE CE A FACUT RAU, AI DAU MEREU CU SALARII, PENSII, BARCI SI NU MAI STIU CE. IN PARLAMENT SUNT 600 DE IDIOTI CARE FAC LEGI SI LE TRIMIT LA SEMNAT. DACA BASESCU NU SEMNEAZA, INCEPE CIRCU CA E ASA CA NU E, DACA L-E SEMNEAZA, INCEPE DIN NOU CIRCUL CA LE-A SEMNAT SI TOT ASA... O TURMA DE OI CARE FACE CE SPUNE AZI ANTENA 3, MAINE B1, POIMAINE NUS' CE ALT' POST TV