Abuzurile din Romania trec oceanul

Quoted post


Musafir

#15483

2014-01-11 00:37

Petitia mi se pare mai mult decat binevenita. Ar trebui sa fie facuta pe un ton mai ferm caci ateptam sprijinul american ( pozitiv) de foarte multa vreme. Da sprijin neutru si nu partizan pentru dictatura (nici macar disimulata!!!)...obscena a lui T.BASESCU care nu are nimic SFANT ( nici onoare ,nici respect pentru ....minima morala, nici pentru ADEVAR-contrazicandu-se pe sine binsusi -mintind- de la o zi la alta!).
1)DOMNUL PRESEDINTE B.OBAMA ,am sperat ca prin alegerea dvs.sa se schimbe metodele de....politica internationala.
2)comform " legilor implacabile" ale ISTORIEI cine, ce tara va inpune o POLITICA INTERNATIONA DEMOCRATICA SI FARA INPUNERI unui stat DE SOLUTITI EXTENE ERONATE !

Raspunsuri

greuceanu

#15491 Re: musafir

2014-01-11 00:41:11

#15483: -

eu n-as astepta ajutor de la americani ....suntem a 5-a roata la caruta ,voi nu stiti?


Musafir

#15526 Re:

2014-01-11 00:58:36

#15483: -

de ce dracu nu plecati voi in america? voi astia care asteptati sprijin mereu... ba de la americani, ba de la stat, ba de la primarie, puneti dracu mana si munciti si scoateti tara din rahatul in care ati bagat-o facand-u-va ca munciti. stati ca milogi si asteptati de la altii, ceva, orice, nu conteaza dar sa faca altii pt voi. vreti sclavi la americani, duceti-va dracu acolo. daca sunteti 80 sau 8 milioane, plecati nu reprezentati voi pe ceilalti 11 milioane. apropos... luati-l si pe gadea cu voi