S.O.S. familia!

Quoted post


Musafir

#2273 Re: Re: Cazul cofetarilor din SUA

2013-09-04 11:23

#2272: - Re: Cazul cofetarilor din SUA

Putin ma intereseaza, au fost publicate de Iulian Urban pe blogul lui (le gasesti si acolo), le-am luat din prima sursa iesita in cale. Schimb sursa si gata, sa vedem ce mai inventezi. Nici nu conteaza, a aflat toata Romania la vremea respectiva.

V-ar conveni sa negati asemenea lucruri ca si cand nu s-ar fi intamplat, dupa ce intra unii aici si scriu lucruri ca:

Mai e mult pana iti bate postasul cu pensia la usa, ca sa mai termini? M-am saturat de tine, poate faci infarct si te gaseste in putrefactie, sa scape lumea de tampiti ca tine.

O sa te bata Dumnezeu nenorocito!
Pe tine si pe toti salbaticii care propavaduiti ura contra unor oameni care nu v-au gresit cu nimic!(...)

INFECTILOR! Lasati oamenii in pace sa si vada de viata lor, atat timp cat nu fac rau nimanui!
daca vreti sa faceti ceva pentru copii, faceti o organizatie ecologica si strangeti mizeria din Romania!
NU FITI VOI NISTE MIZERII DE OAMENI... halal exemplu ce sunteti!

 

Raspunsuri


Musafir

#2274 Re: Re: Re: Cazul cofetarilor din SUA

2013-09-04 11:26:58

#2273: - Re: Re: Cazul cofetarilor din SUA

Deci cand de exemplu, un grup de gorile o injura in amiaza mare pe nevasta lui Traian Baseascu, e ok. Cand niste gay il injura pe un parlamentar pe email, asta te intereseaza de fapt. :)))

E, uite ca si gay-ii stiu sa injure. Minuneaza-te si fa-ti cruce. Sau da-ti cu ea in cap.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...