Sustineti eutanasierea maidanezilor neadoptati in 30 de zile!

Quoted post

Popescu Daniela

#126 Re: Re: Eutanasierea nu este o solutie pe termen lung, din pacate

2013-09-04 09:17

#117: Marius - Re: Eutanasierea nu este o solutie pe termen lung, din pacate

Eu nu am dat vina complet pe bunica, a nu se intelege gresit. Deplang moartea copilului si imi pare extrem de rau ca s-a ajuns la asa ceva, sincer, oricat as iubi animalele nu ii pun deasupra oamenilor. Dar in cazul de fata, asa a fost. Personal am rude cu copii, nepoata logodnicului meu pe care o ingrijesc ca pe ochii din cap sa nu se loveasca, sa nu plece de langa mine asa mai departe si nu as fi putut sta linistita, in cazul bunicii, sa nu-mi vad nepotii timp de 20 de minute langa mine! Mai ales, daca este sa vorbim despre varsta lor asa de frageda. Eu asa vad lucrurile, nici pe mine nu ma lasau parintii mei nesupravegheata la varsta respectiva. De fapt, nici nu aveam ce pleca de langa ei ! Dar ma rog, asta este alta poveste si nu vreau sa isc aici certuri irelevante.

Raspunsuri


Musafir

#127 Re: Re: Re: Eutanasierea nu este o solutie pe termen lung, din pacate

2013-09-04 09:20:06

#126: Popescu Daniela - Re: Re: Eutanasierea nu este o solutie pe termen lung, din pacate 

 Dar daca o musca si pe bunica, atunci cine mai era de vina? Dumnezeu ca ne-am nascut tampiti.

eu

#138 Re: Re: Re: Eutanasierea nu este o solutie pe termen lung, din pacate

2013-09-04 09:45:02

#126: Popescu Daniela - Re: Re: Eutanasierea nu este o solutie pe termen lung, din pacate

Pe femeia de 63 de ani atacata ieri in Drumul Taberei cine trebuia sa o supravegheze?