Salvati apicultura romaneasca de impostorul Ioan Ursu

Quoted post

Bio
Musafir

#4

2013-04-13 20:15

>>>fac un apel catre cei care doresc sa se apuce de apicultura.

Nu va lasati MINTITI si EXCROCATI de numitul Ursu Viorel cunoscut drept "proful on-line".

Prezinta in filmele sale o tehnologie care nu are nimic in comun cu apicultura. Dragi incepatori apicultura adevarata o invatati din manualele apicole si nici un manual nu prezinta tehnologia "3 in 1" ca fiind o tehnologie apicola viabila.

Ursu Viorel este un escroc care cere sume imense pe "ladoaia lui" si a ajuns ca sa ceara bani la lume prezentind pe blogul lui conturile unde lumea sa ii trimita banii .

Va prezint ce scrie pe blogul sau excrocul Ursu Viorel:

"Va multumesc mult pentru telefoanele de incurajare primite, pentru mesajele de pe Facebook si pentru faptul ca va pasa de acest proiect. Unii dintre dumneavoastra, din diaspora sau din tara, au dorit sa faca si niste mici donatii ca o forma de multumire si sprijin al acestui proiect si m-au rugat sa public urmatoarele informatii bancare:

UniCredit Tiriac Bank
Titular: Ioan URSU
RON: RO32BACX0000003458009001

EUR: RO75BACX0000003458009003

Donatii prin PayPall"

Este alegerea voastra sa faceti ce vreti cu banii vostrii dar ma doare sa stiu ca sunte-ti escrocati de catre Ursu Viorel .

Raspunsuri

Vasile

#122 Re:

2017-10-06 07:33:57

#4: Bio -  

 Prost e cine ii da banii aia pe lemnele lui. E un cacat de lada pe care daca ma apuc cu 20 cuie si 5 sipci o fac in balcon. Cat despre minunea pe care a inventat-o el nu exista. Un singur lucru conteaza in apicultura, perseverenta minimum de cunostine se poate gasi gratuit ori in cartile de specialitate ori din forumurile adevarate care exista si sunt izvor de cunostinte pentru cine stie sa caute. Tot secretul unui stup este matca asa cum imi demonstreaza ai mei an de an o matca de calitate face cat 5 ladoaie Ursesti cu albine cu tot. In rest e poveste.