Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Quoted post

Bani ... azi ?!?!?!

#2666 Sedinta

2013-04-02 12:06

Azi a fost o sedinta in care s-au vehiculat niste variante de salarizare si totodata niste termene, care sincer, mi se par f indepartate; in conditiile in care dupa foarte mult timp am luat DOAR 45% din lichidarea lui febr, nu stiu cum vom putea supravietui pana in perioada 15-20 aprilie, cand vor incepe sa apara ceva bani (f probabil pe 20 aprilie, ca deh, asa se dau banii la noi, mereu in ultima zi precizata). Oricum, nu mai am increde in nici o promisiune, au mai fost ATATEA! si nimic!
Insa ce e CEL MAI DERANJANT e faptul ca Cernev a spus acum cateva minute la un post TV (celor cu statiile din fata Pavilionului), ca azi se plateste restanta salariala a lichidarii lui februarie! Ce ordinar e omul asta, in conditiile in care nici pomeneala de asa ceva! Asta e mai mult decat rea-vointa, e clar o forma de intoxicare a mass-mediei. Ar trebui luat un pic la intrebari de oamenii Oltchimului.

Raspunsuri


Musafir

#2668 Re: Sedinta

2013-04-02 12:10:58

#2666: Bani ... azi ?!?!?! - Sedinta

mai asta e problema? cand luati banii pe cand combinatul sta din august. Ce ati lucrat voi ce ati produs ? cine sa va plateasca? din ce? din 0 lei productie, Nu ma mir ca ati ajuns in faliment . Va meitati soarat