teapa cu aplicatia wish

Noia

/ #21 Toți cei care aveți reclamații cu magazinul

2020-08-11 14:39

Va Invit sa facem o plângere penală pentru escrocherie, sa ni se returneze banii și daunele, eu cel puțin nu mai pot , ca nu exista nici un nr de contact, iar asistenta e bătaie joc. Ei mi-au luat banii intr-o sec iar aștept de peste 2 luni sa-mi anuleze comanda , pe site nu se specifica niciodata clar, aștepți ca prostul , iar ei modifica cum vor data de livrare. E bătaie de joc sa scrie , comanda va fi procesata in 6 zile și tu sa primesti peste doua luni . In fine romanii s-au obișnuit sa fie batjocoriți dar in tari ca Germania , Franța , Japonia serviciile sint respectate și noi avem nevoie sa invatam sa nu mai acceptam sa fim pacăliți ! Magazinul funcționează intr-o mare bătaie de joc , de aceea propunerea mea este ca toți cei care au fost înșelați sa participe , sa facem o plângere impreuna la parchetul din Bucuresti și sa cerem Daune și recuperarea banilor. Aceasta acțiune nu implica costuri , doar câte o declaratie cu datele de indenficare și cu situația personală. Voi cere suspendarea activității pana își pun la punct servicii transparente și competente. Momentan e o bătaie de joc!