Vrem control amanuntit al ANPC la firma care detine siteul olx.ro


Musafir

/ #8

2016-11-17 13:07

Am semnat petitia pentru ca mi-au luat bani pt promovarea unui anunt auto,iar a 2 a zi mi l-au dezactivat.Inainte cu cateva zile mi-au postat de pe Autovit anuntul si pe OLX(autovit cred ca e tot al lor) si mi l-au dezactivat pe cel promovat si pentru care am platit 6.2euro,taxa de postare.Ideea e ca nu poti selecta pe Autovit sa nu fie postat si pe OLX si ei iti inchid anuntul,pt ca nu ai voie sa ai 2 anunturi in categoria auto,adica 2 anunturi gratuite.Nici nu poti din contul OLX sa stergi anuntul postat de pe Autovit,decat daca stergi anuntul de pe Autovit,lucru ce nu imi convine,pt ca am platit 7euro si pentru postarea anuntului acolo.Ca sa imi puna inapoi anuntul,vor sa ma taxeze alti 5euro.Ma deranjeaza foarte mult faptul ca le-am scris vreo 9 mesaje referitor la aceasta problema si nimeni nu face nimic de 2 zile,marea lor "SUPER ECHIPA".In afara de mesajul automat:Multumit pentru Supermesajul tau" si ca o sa rezolve Superechipa cat mai repede problema,nu s-a rezolvat nimic de 2 zile.Ma enerveaza ignoranta si bataia de joc la adresa mea si a banilor pe care i-am cheltuit pe prostia lor de site.Se mai si lauda ca au o echipa super rapida si se rezolva tot urgent.O gluma proasta OLX-u asta.