Vrem reangajarea eroului de la Hotnews!


Musafir

/ #158

2016-11-03 08:40

De ce trebuie sa sufere acum acest domn care si-a exprimat in scris o speranta? Am crezut si mai cred ca avem dreptul constitutional de exprimarea libera. A exprimat ”speranta” de a scapa de un hot al cretiilor intelectuale - plagiator denumit mai sofisticat, de a scapa de un mincinos notoriu, de a scapa de un impertinent care se crede intelectual dupa cum vedeti, de un chiulangiu inca din liceu, ajuns la Paris in gara sa faca ”scoala vietii” (dupa zicerile lui Vangheilie) revenit in tara pentru ”lipitor de afise” la PSD dupa ce trecuse putin pe la PNL(dupa spusele mamai lui), fiind un element sirguincios la completarea studiilor a ajuns sa duca mapa lui Nastase si de aici nu a fost decit un pas sa sara pîrleazul la a fi ”doctor in stiinta plagiatului”.Eu cred Dumnezeu va da mintea si inspiratia cea buna judecatorilor care sper sa ne ajute sa scapam de un asemenea individ impertinent, mincinos, nepoliticos, plagiator cu care eu ca românca nu ma mindresc. Ne-a facut de rusinea lumii, sa ajungi urmarit penal si sa ramâi in functia de prim ministru. Doamne, scapa-ne de asemenea indivizi dar fa-i sa sufere cit suferim noi romanii cind vedem ce fac ei cu munca noastra.