Examen National

Constantin Oprea

/ #978 Ma cac pe evaluarea nationala

2016-06-29 12:38

NU stiu frate chiar n-am ce face ma doare-n pula de voi, de tiganii borati scosi de la mama voastra din peleu (mama voastra fiind o curva travestita)...Ma doare-n pula de toti..si de toate...nu am ce face acasa, pe un i7 cu procesor care (SA VA FUT PE TOTI IN CUR ASTIA CARE MA CORECTATI CU PE CARE SAU CARE) nici nu se mai fabrica...stau la 40 de grade cu pla sculata ma doare-n cot de toata lumea, sa va duceti dracu toti...Toata lumea vorbeste de cacata asta de evaluare de 2 lei in pla mea, era greu sa inveti cateva teoreme si sa va bagati picioru intr-un ex de cacat...ce mai cearta...un cacact cum plm sa spui 8, trebuie sa fi idiot ori sa fi orb in plm, ce plm.

ducetiva dracului cu mama voastra si cu toate ex pulii in loc sa va distrati cu prietenii afara la un fotbal la un ceva, stati cu pla sculata jumate si bagati csgo metin si toate cacaturile din ziua de astazi..in loc sa va petreceti copilaria pulii afara si sa lasati in plm jocurile pe calculator...

sa ma fut in gaymingu vostru de cacat, aveti 11 ani, casti de la Lidl si tastatura de la eMag de 30 de lei..i-auzi..PULA MEA, suntem gaymeri...ai n-auzi :))) sa va fut pe toti copii de cacat care nu aveti ce face afara, la o corcodusa , la o pruna, la o caisa.. plm, traiti-va copilaria in plm afara, bucurati-va de natura si nu va mai bagati/scoateti atata in salcamii lui baconsky....

va zic din experienta frate, am ajuns la varsta care o am in plm sa stau si sa belesc fasolea la un calculator cu un singur scop: sa scot bani si sa-mi ajut familia...

sa va duceti in plm cu toata tigania voastra, toate satrele, toti oamenii de culoare din toate orasele, din toate tarile , din toate continentele....ma refer le tigani, desigur. Sa va iau la muie toata familia si tot neamul de cacati de oameni....Sa ma cac pe voi de ziua voastra, sa-mi bag pla in nasterea voastra de tarfe...Sa ma cac pe tortul de ziua voastra, sa aveti pe ce pune cireasa. ;))

Oricum, multa muie copiilor din ziua de astazi ce inca nu si-au dat seama in ce lume traiesc, puteti sa va duceti dracu cu toata familia voastra de idioti....

va salut din Braila. :))))))