Cerem pedepsirea criminalului Mircea Stoica din Mosneni jud. CT !


Musafir

/ #912

2016-02-09 21:35

RUSINE SA VA FIE! Cum sa chinui un biet animal , un suflet lasat pe Pamant de Dumnezeu , sa il maltratezi , dupa ce ca il tii in propria curte si sa te mandresti ca un maniac , cu gestul tau????Cum sa ai un suflet atat de crud , lipsit de iubire ???? Fratilor , imaginati-va doar ca Romania e plina de astfel de debili mintali, e plina de ...neoameni ! A fost un gest nebun sa isi schingiueasca patrupedul , chiar daca , am inteles eu , acesta (cainele) i-ar fi atacat copilul , nu se face asa !! Si totusi , cand ai copil , cum Dumnezeu sa il lasi in preajma unui astfel de caine , caci , sa fim sinceri , nu e tocmai un animal prea bland ! Si.. Stiti ce e mai grav ?, toate aceste randuri sunt scrise de mine , o adolescenta de 14 ani ! Da , se poate sa realizezi si la aceasta varsta ca tara in care traiesti te determina sa spui ,, Mi-e rusine cu tine , Romanie ! ,, . Stam in tara aceea care favorizeaza violatorii , criminalii , hotii , fugarii , mincinosii , tradatorii si ... varsarea sangelui ... Nu stiu cati sunteti de acord cu mine , dar asta e parerea mea ! Mi-e frica sa merg seara singura pana la tanti de la magazin sau dimineata , cand ma duc la scoala , sa nu iasa vreun nebun printre garaje ... Numele meu e Alexandra si va multumesc voua , celor care ati pierdut 10 - 15 minute din viata voastra pentru a-mi citi umilele si sincerele ganduri ! O saptamana frumoasa va doresc si ... paziti-va spatele !!!!