Susține Patrula lui Vlad Țepeș


Musafir

/ #313

2016-01-26 08:52

Glorie romanilor care au murit pe fronturile romanesti oricand si oriunde..glorie batranilor care au muncit pentru tara si au ales sa ramana intr'o tara pe care altii o fac pilaf..glorie celor care traiesc cinstiti..glorie celor care vor O Romanie unita si dreapta..tara nu e a voastra miseilot..e a Neamului Romanesc..e a poporului..si nicicand nu va fi un bun al cuiva..Tara e Sfanta si cei care vor sa rupa din ea rup din noi romanii..Noi romanii suntem un popor bun,smerit si devotat dar sa nu care cumva sa cunoasteti mania noastra..ca vom lupta cu imperii pentru acest neam..va veni timpul cand aceasta tara va fi ceea ce dorim cu toti..o valoare internationala..boieri aveti grija!ve'ti da socoteala pentru tot raul adus!nu sunt rasist dar cei care vor sa rupa teritorii din aceasta tara sa stea linistiti..Bunicul meu din groapa..care a luptat pe fronturile romanesti mi'a transmis ca se va scula si el va lupta din nou pentru Unitatea Nationala!nu rasculati mortii dragi maghiari..va fi vai si amar de voi..ramaneti unde va e locul..respectati patria..pamantul ce va dat hrana si oamenii care v'au lasat sa puneti capul pe acest pamant sfant!ma inchin pamantului romanesc varsat cu sangele stramosilor mei!sarut Pamantul!