STOP amenzilor ONJN!!!

Alex

/ #11 Imi este scarba....

2015-10-21 14:13

Imi este scarba de tot ceea ce inseamna ONJN, nici nu stiu pe ce lume traiesc acesti oameni, nici nu stiu ca in perioada 10.09-01.10.2015 siteul Bet365 nu i-a fost restrictionat accesul de catre providerii de internet asa cum se stipula pe siteul lor(ONJN), chiar daca o dau ca a existat o instintare la TV despre asa ceva...tin sa va anunt domnilor ca nu toata lumea se uita la televiziunea RTV de unde va luati dumneavoastra banii, pardon, s.... pentru promovarea caselor de pariuri online care incep cu urmatoarele litere W si N, nu le enumar, nu de alta dar imi este scarba, nu mai vorbesc de faptul ca nu mai stiti ce sa declarati pe sticla, care o da la intors din ora in ora, voi chiar nu vedeti ca sunteti praf, voi chiar nu vedeti ca nu stiti unul de altul, voi chiar nu vedeti ca ati gresit bai oameni fara creier, va bateti joc de acesti oameni cu amenzile vostre astronomice de nu s-a mai pomenit asa ceva, de ce ati scos legea aceea in care erau pasibili de puscarie de pana la 2 ani...parca, oare ati fi bagat 50.000 de oameni in puscarie pentru asa ceva si asta din greseala voastra fiindca nu ati stiut sa faceti lucrurile cum trebuie? O sa ma rog zi de zi la biserica pentru voi si familile voastre, dar numai la morti o sa va aprind lumanari, dreptate va face dumnezeu, toate la timpul lor.