Alexandru Florian, Poporul Român te declară indezirabil!


Musafir

/ #122

2015-09-06 10:07

Dl Alexandru Florian prin aceasta lege 217 ati incalcat toate normele morale si principile unui Stat de drept suveran indivizibil si constitutional Roman. Istoria unei Tari nu are dreptul sa o schimbe nimeni si nu va fi, uitata e va fi scrisa de noi in continuare. Eu te consider o persoana non grata si un pericol la securitatea si siguranta nationala a Romaniei. Nu-ti este rusine nesimtitule in Romania minoritari Maghiari ridica statui cu Dictatori si criminali de razboi si declari ca nu te intereseaza si te legi de ISTORIA, DOMNITORI SI EROI Satului Roman. In numele poporului Roman te rog frumos sa parasesti Tara ca imi este scarba cand te vad, analfabet mizerabil si imputit ce esti. Daca tie nu-ti pasa de Dictatori Maghiari si criminali lor, nici mie nu-mi pasa si nu ma intereseaza legea ta mizerabila si falsa. Din pnuct de vedere juritic Legea 217 este abrogata tacit de catre CONSTITUTIA ROMANIEI, deoarece noi suntem obligati sa ne respectam TARA, NEAMUL SI LEGILE STATULUI dobitocule. Nare rost sa ma cobor la nivelul tau de rebut al lui Dumnezeu si accident national ce esti ce esti.