Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #42672

2015-07-24 15:37

Sunt mamă de fată şi nu îmi pot închipui ce aş face în locul aelei femei. E mult prea educată şi suferă în tăcere cu întreaga sa familie. NU e cazul, deoarece vinovaţii trebuie să plătească cu închisoare, iar în închisoare să aibă parte, din când în când, de sex surpriză. Care a fost problema celorlaţi că fata asta a fost cu o seară înainte cu alţi 10? Nici nu are importanţă: poate fii cu 20, dacă ea vrea. Cred că aceşti indivizi au vrut-o şi ei, însă ea şi-a permis să îi refuze, cel puţin pe unul dintre ei. Iar cum bine se vede, se cred buricul pământului şi au impresia că pot cu banul cumpăra orice. De aici toată treaba aceasta. Cum si-a permis o amărâtă ca ea să îi/îl refuze? Drept răzbunare au violat-o. Din moment ce ea nu a fost de acord, a fost viol. Şi apoi cine poate crede că ea ar fi vrut să întreţină relaţii sexuale cu 7 odată? Aş fi crezut, poate, doi. A FOST VIOL!!!!!!!!!!!!!
Organizat, la care au participat toţi. DREPTATE! Oare cât de oarbă să fie justiţia aceasta de nu vede ceea ce e de văzut?