Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #26283

2015-07-21 19:58

Sa fie trasi la raspundere ,in primul rand ,cei ce au dat verdictul final:judecarorii.Cu ei cum ramane ,domnilor?Nu au rusine...doar vin din Moldova,acolo unde tata violeaza fiica,fratii la fel,este ceva normal si pt.cei ce decid.Pe facebook,am citit de un tata cu baieti,din Moldova,care violau singura fata ce o avea si ramasese si insarcinata cu unul dintre frati.MIzerie umana.Animale pe doua piceoare.Cine le-a spus baietilor ,sa-si tina slitul la prohapul pantalonilor inchis?.Au facut-o vacile lor de mame!.Sau vor sa-si scoata carpele ,petece curate de material?fACETI EDUCATIE ,ANIMALELOR DIN OERICE COLT DE TARA.Nu este singular cazul.E dreptul fiecarui INDIVID,fata ba sa se culce cu cine vrea EA,EL.Dar nu cu HAITA DE CAINI.? ,Aduceti in prim plan ce fac cainiii cand ...cainele si cateaua.Eu am vazut asa ceva la maturitate,ca numai la tara vad copii ce fac animalele ,la pasune si cred ca la fel este si in viata oamenilor.Ei cresc fasra educatie,fara minimum de reguli de convetuire sociala.Luati aminte ,la viata aceasta de astazi,toti trebuie sa dovedeasca minimum de reguli de convetuire sociala intre barbati si femei.Educati-va voi mame care va bucurati ca aveti copii cu penis ca e... ca tata care v-a facut pe voi fericite.Dar pe voi,una nu in grup,de Ia nascut baiat.Educati-va Baietii,mame!