Cerem arestarea celor 7 baieti violatori din Vaslui!!


Musafir

/ #50

2015-07-16 14:53

Alături de familie, trebuie să privim și spre școală, spre biserică, spre primărie... Aceste instituții își iau banii degeaba, sunt inexistente!!!!! Rușine să le fie....!!!Aceasta e imaginea unei părți a României, cu privire la care, dacă ar exista instituții cu adevărat în țara aceasta, ar trebui să ia măsuri. Sunt plătite aceste instituții șă ne protejeze și nu își fac treaba... Moldova este cea mai agresivă regiune a țării!!! Și, părerea mea, dacă instituțiile sunt indiferente, ar trebui să profite toată lumea, nu doar agresorii!! Așa că, dacă aș fi tatăl acelei fete, pe rând i-aș prinde pe fiecare, și i-aș viola dar nu cu organul meu, să nu mă murdăresc, aș găsi eu cu ce.... I-aș poza dezbrăcati și le--aș lipi pozele prin tot satul ăla de ticăloși, DAr, din păcate, bărbații din țara asta sunt niște lași, precis că tatăl fetei nu are nici o putere, nu va lua nici o măsură, nu-l va ajuta numeni.... Eu am ajuns să cred în: ,,ochi pentru ochi și dinte pentru dinte,,, din păcate!!!!! TInerico, ridică-ți capul, nu te distruge pentru ceea ce ai pățit, du-te și te înscrie la Karate, judo, Jiu-jitsu, învață și în câțiva ani, îți vei face singură dreptate!!! Poți să devii foarte puternică, urmare a șocului prin care ai trecut!! Te pup, îți sunt alături!!!! Huo, huliganii!!!