Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

/ #41500 CREAN_TELE SALARII OLTCHIM: DNA să se mute la Râmnicu Vâlcea

2015-07-13 19:43

#41492: EU -  

Baaaa asta, pana sa apari tu " EU" semnat aici sa aduci SF-uri si esti prea in urma cu tot "..." si mai si confuzezi mult si mai ai si impresia ca ti se tolereaza tie ceva care esti pe alte meridiane demult apuse vremuri, invata romaneste in primul si-n primul rand pentru ca ne arati ca ori esti troll rus infiltrat, ori chinez care exersezi cu noi limba si literatura romana scris, ... la cum lasi scris iti trebuie multi ani sa reasezi ideile cum trebuie ca sa poti tu sa faci deosebirea dintre copy sau paste care daca te intreb nu sti ce inseamna si re:re:re: si multe alte re:re:re reproducere reactualizari pe care noi le-am publicat, nu altii. N-ai idei pentru ca esti lipsa creier si mereu eronat in multe, iar limba romana e departe de tine, vezi-ti de drumul tau si lasa postarile pe petitie ca esti in contra-timp si demult plecatm pentru ca ai ramas in vremuri apuse sau poate le-ai visat, asa ca ce ti se pare tie de mult... si incremenite cu repostari repetitive, ele sunt acum, hai vezi-ti de drum ca avem tot Oltchimul nervii la maxim si n-avem noi " idei " pentru unu de trece la user musafir " eu " si poate fi oricine si orice nebun scapat de la Colibas sau Socola, ori troll care este grea limba romana pentru tine, VEZI-TI DE DRUM IN VIATA TA SI NU TE MAI BAGA CA MUSCA IN RAHAT, nu te-a pus nimeni sa gasesti tu "EU" cum te semnezi muzafirule...., sa gasesti  ceva, papa tot si nu mai da firmituri pe jos ca nu ne intereseaza nici sindicatele si nici politica de o duci " EU" plimba musca: