Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

/ #37640 Re: Re: Re: Re: Re: Re: JOS CENZURA !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM

2015-05-14 12:13

#37638: - Re: Re: Re: Re: Re: JOS CENZURA !!! SINDICATELE (TOATE ) SI STATUL ROMAN SUNT IN CULPA.: OLTCHIM CAN 

 Sa te fereasca vena mea sa mi-o arat tie si sa o ai pe persoana ta incordata, noi doi ochi in ochi, asa ca intre masculi,  tu nu prea arati a mascul ci papusa masculinizata. Puscariasule, eu iti recomand si te indrum de foarte mult timp sa nu mai faci tu acuzatii gratis si impotriva cuiva cu care nu ai muncit si n-ai nicio colegialitate tu cu mine si persoana mea. Am fost salariati in Oltchim si asta e relativ cu tine,  ai fost sau esti un sconcs de birou, scapat pe sub fisiere de care pilele tale pentru a evita munca, sugativa si sigaciul de serviciu toata viata ta leprosule. Nu sunt banii tai ba imputiciune. Nu ma plang dobitoaca si inganfat diavolicesc, nu m-am plans niciodata. N-ai sa vezi o lacrima din partea mea si ma confuzi, confuzatule catre pile si vampirizatule economic.