Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CREANTELE SALARIALE OLTCHIM.

/ #37400 Re: OLTCHIM SA. CREANTELE OLTCHIM. CREANTELE SALARIALE OLTCHIM SI TOATE CREANTELE...:

2015-05-10 17:28

#37390: - OLTCHIM SA. CREANTELE OLTCHIM. CREANTELE SALARIALE OLTCHIM SI TOATE CREANTELE...: 

 Picasso, prietene, noi nu facem aici procesul cuiva, am constat vinovatii participanti pe toti cei care i-am tot enumerat aici pe aceasta petitie si sunt in culpa deoarece ei sunt implicati la fel si cei angajati cat si multi din cei disponibilizati care incalca legile prin simplu fapt ca sunt alaturi de cei care ne-au prejudiciat, furat, umilit, hartuit..s.a.m.d., ne-au adus atingere si ne aduc atingere la drepturile noastre cat si civile si penale, toti cei de sunt fiind in tacere, blat, susta, interese ascunse si indaralnice legilor si in culpa ca si persoane complice la ceea ce patim toti, inclusiv tu si eu. Asta trebuie sa intelegi tu, unii au o vina mai mica sai mai  mare, alti au vina suprema, nu toti intra ca si condamnabili, dar sunt vinovati pentru ca participa in tacere cu cei care fac abuzuri si furturi si alte ilegalitati.