NEVER LOSE HOPE! VLAD NICOLESCU

Stoica Ellena
Autorul acestei petitii

/ #353 Re: Re: Vlad

2015-04-11 18:54

#349: - Re: Vlad 

 Buna ziua, imi permit sa va spun ca nimeni dintre prietenii lui Vlad nu si`a permis sa foloseasca numele echipajului sau acuze si injurii in mediul online la adresa lor. (asa cum sigur ati observat pe profilele noastre de facebook si in comentariile de mai sus.) Ca si dumneavoastra, dormi sa asteptam demersurile anchetei dar suntem informati despre anumite lucruri. Adica ni s`a spus ca era devastata cabia lui! Noi toti l`am cunoscut pe Vlad nu avem de ce sa credem intr`o sinucidere iar motivele vi le pot enumera: nu suferea de nici o boala, nu avea iubita care sa il streseze sau deceptii in dragoste, astepta sa creasca in grad, avea planuri de vacanta, isi dorea sa ne vedem cu totii la mae, vroia sa isi renoveze apartamaentulm nu avea o situatie financiara proasa, pe uscat nu avea dusmani(ma refer in Roamania, pe apa habar nu am, doar echipajul stie)s.a.! Nu inteleg de ce credeti ca noui speculam?! Avand in vedere ca familia lui il stie cel mai bine si nici ei nu cred intr`o sinucidere! Pe dvs, ce va face sa credeti ca a vrut sa se omoare ? E de ajuns sa imi dati un motiv bine argumentat! In schimb va invit la un exercitiu de imagine, daca era copiul dvs Vlad a`ti fi acceptat un telefon in noapte care sa va zica ca s`a sinucis si punct?! Sau incercati toate demersurile si toate caile de a afla Adevarul si motivul disparitiei lui?! Raspunsul il stim deja cu totii...Va doresc Paste Fericit in sanul familiei.