OPRITI GENOCIDUL IMPOTRIVA EROILOR REVOLUTIEI


Musafir

/ #29

2015-01-28 06:42

In 16 dec 2014 Ss Adi Sanda se uita in ochii mei si ai copilului meu afirmand categoric ca in ianuarie 2015 vom primii banii!!!in 19 dec 2014 dădea pe site-ul Sspr dezmințire semnata de el si Valcov ca era o eroare materiala,s-a produși greșeală si va fi remediata in cel mai scurt timp,ceea ce a si fost cu....oug 95/2014!!!!pana când mai mințiți oamenii cu tupeu si nesimțire,pana când va mai bateți joc de națiunea si statul Roman,pana când va mai bateți joc de noi ,de numele si sacrificiile noastre,de copii noștri si familiile noastre?!A-ti jurat cu mana pe biblie pentru bunăstarea poporului si garantarea respectării tarii si constituției iar voi ne omorâți cu zile cu buna-stiinta doar pentru ambiții politice si orgolii personale si profit propriu!!!Dumnezeu spune:nu jura pe numele meu,caci nu ai știință si bună măsură ca mine ,ca sa nu greșești si blestemul meu sa nu cada pe tine!!!VOI A-TI JURAT!!!"Cine judeca copiii mei,vai de el,blestemul meu va fi peste el si casa lui."(Biblia-Deuteronom),așa sa va ajute Dumnezeu,cu măsură care dă-ți,cu aceea sa si primiti ceea ce meritati!!!!