Suplimentarea sectiilor de votare pentru 16.11.2014


Musafir

/ #76

2014-11-09 11:00

Ne mai rämin doar citeva zile bune pinä in 16.Noiembrie 2014 , ginditivä foarte foarte bine pe cine alegeti pt viitorul nostru , odatä ceeam ales un om incompetent care are numai neamurile in functia lui , numai putem scimba nimica. Sau ne dorim o bätaie de joc in continuare sau NU ne mai läsäm chinuiti si ne trezim.
Le-am povestit copiilor mei prin ceam trecut in 1989 NU LEA VENIT SÄ CREADÄ , desigur asa ceva nu ne mai dorim cu toti deloc.
Mi-aj dori foarte mult ca alegerile din 16 Noiembrie 2014 care va fii ceea mai mare zi din istoria noasträ sä fie supravegheatä deo comisie din UE , pt a NU dea merge dinou pe acel drum . Trebuie fäcut o petitie online cätre comisia UE ca alegerile sä fie SUPRAVEGHEATE pt o decurgere corectä , färä voturi suplimentare , minciuni , smd.
16.Noiembrie 2014 ieste in mäinile noastre pe cine alegem pt tara noasträ pt un trai mai bun pt copii nostrii.
De cind am tot ales la alegerile prezidentiale NU am väzut niciodatä atitea populatie unitä la voturi in tarä si in Diaspora , aceastä zi trebuie adäugatä in istoria noasträ . D-zeu sä ne ajute .