Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #25390 Re: Re: Re: Re: Piperea: “Nu pot garanta privatizarea Oltchim până în 12 decembrie!”

2014-08-20 22:05

#25388: - Re: Re: Re: Piperea: “Nu pot garanta privatizarea Oltchim până în 12 decembrie!” 

 Ii hulesc si ii detest pentru ca sunt unul din cei care participa activ la toate adunarile cu toate ca stau la tara. Ii detest pentru ca cel mai mult ma doare cand cineva isi bate joc de mine si nu numai ca isi bate joc de mine , ma umileste. Sa imi bagi mana in buZunar , sa te prind cu mana in buzunar , sa te actionez in instanta si tot tu sa ai dreptate pentru mine e o mare umilinta , ma doare. Da, stiu ca o parte dintr ei au probleme , dar din 926 oare nu ne putem intalnii 200=300 sa le putem da la hotii astia de buzunare o lectie de viata?

Crezi oare ca e de ajuns sa tot repeti pe aceasta peritie "creanta, creanta , creanta"?

Daca ei ti-au bagat cu nerusinare mana in buzunar, nu consideri ca se pisa pe creanta tasi pe noi toti?

De asta ne-am cam saturat cu totii, daca tot vrei sa copiezi ceva baga si tu o poezie de Eminescu de exemplu , sau de Cosbuc a scris foarte, sau Stanescu, sau Paunescu, sau mai bine baga "Moartea caprioarei" de Labis, sigur se vor gasii multi care o vor citii cu placere, de "creanta" ni s-a cam acrit , cred ca e deja expirata.