Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

DREPTATE si ADEVAR

/ #23347 Re: Re:

2014-07-03 08:39

#23335: - Re:

domnule musafir..... Prisacaru te a pacalit toata viata ta de cand lucrezi in Oltchim dar tu ca si ceilalti a ti avut marama pe fata sau ati fost platiti sa nu i vedeti , si pe norasa tot voi(unii) ati aleso sa va reprezinte  probabil tot cu cota parte la castig . Soarta vo meritati din plin .....DIN PACATE NOI CEILALTI DISPONIBILIZATI CU BUNA CREDINTA CARE CAM MERGEM FRECVENT LA DIVERSELE MANIFESTARI NU REUSIM SA FACEM FATA (MAFIEI  CUM BINE  SE ZICEA ). urarea mea este ....DORMITI IN PACE TRANTORI DISPONIBILIZATI ca o sa va treziti dupa ce se termina banii de la somaj si de abea atunci o sa vedeti ce inseamna sa nu ai cu ce traii.  trantori ati fost si cand lucrati inca in oltchim dar nu ieseati la mitinguri .trantori o sa fiti probabil si in CAZANUL LUI DRACULA cand o sa va vina randul . nu ma prea preocupau postarile de pe acest site  ca mai mult e vorbeste ca la SATRA  dar m am gandit sa dau si eu o replica unora care jignesc persoane care macar incearca sa faca ceva in privinta marsaviei compensatorilor .