Scaderea CAS cu 5 procente

REVOLTAT

/ #329 SA VA FIE RUSINE!

2014-05-05 06:14

Constat ca stergeti comentariile care nu va convin. Am scris pana acum doua comentarii intr-un limbaj decent si sigur fara greseli de ortografie. Ne-ati furat votul si acum vreti sustinere! De ce l-am votat eu pe Becali? Sa-mi raspunda marele Antonescu la aceasta intrebare, pentru ca eu, fara garantia liberala, n-as fi votat asa. Acum sunteti fecioare, domnilor liberali? As vrea sa dispareti din viata politica pentru teapa voastra! Antonescu este la fel de isteric si inconsecvent ca Basescu iar Pocora a luat model de la Udrea si Voss. De ce v-as crede? N-am alte cuvinte nici fata de ceilalti din USL, dar acum subiectul sunt liberalii. Cate voturi ati fi luat singuri? Am votat anti Basescu, nu cu voi. Acum sunteti de dreapta? Veti minti si la europarlamentare, desigur. Cereti votul pentru ALDE si veti trece la PPE, cei care ne-au umilit si ne-au anulat votul la referendum. Toti cei care vor vota PNL trebuie sa stie ca voteaza cu Borosso, Reding, Tokes, Macovei si toti monstrii care au decretat LOVITURA DE STAT din Romania. Stiu ca veti sterge si aceasta postare, dar poate o cititi mai intai. Hoti si mincinosi ce sunteti!