Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

CHIOSTOC copiaza corect

/ #18177

2014-03-17 15:29

Mai asta de te numesti ELT 3, eu cred ca explic la prosti, in primul rand nici macar sa copiezi nu esti instare, este o mare diferenta intre CHISTOC si CHIOSTOC, mai cel mai simplu este sa copiezi ptr. a gandi iti trebuie creer, de aici trag concluzia ca esti pupincurist cernevist.Datoriile de care vorbesti tu de 800 de mil.euro(este suma vehiculata la tv., ca si capusarea combinatului, mediatizare care a tinut vreo 3 luni dupa care mucles, ca sa publicat lista cu capusele Oltchimului si au realizat ca se fac de ras, daca ai bunul simt dute si cere lista de capusare citesteo si pe urma vorbeste, v-am mai zis ACTELE si DOCUMENTELE restul e poveste)suma in realitate este vreo 580 de mil de euro si daca se facea conversia datoriilor(234 mil de euro aviz care venise de la C.E.) in actiuni te las sa socotesti (sper ca nu e prea greu ptr. tine) afli suma, iar cu inchisu este o alta problema (aici este vorba de politic) stoarceti te rog creerul ala sterp al tau fa un efort si vezi cine era la guvernare in aug.2013(era magnificul doctore Ponta, asa ca sa nu iti chinui creierul ca sa gandesti),iar productia si functionarea combinatului n-are treaba cu regulatul (ce are sula cu prefectura)dar asta este modul vostru de gandire, unde nu aveti argumente injurati si blamati.