Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

IPU atunci i-am condamnat pe toti la moarte

/ #18152

2014-03-16 17:34

Ba ce v-am spus ca sant o adunatura de prosti, inculti la acte si dovezi raspund cu injuri si calomni(oameni ACTELE SI DOCUMENTELE VORBESC restul e poveste) asta este arma prostilor, incompetentilor, neprofesionistilor nici macar niste versuri nu sant in stare sa compuna pana si acelea sant plagiate incorect, cum e calu (Ponta ) asa e baliga (sind.SVRO).Va mai spun NU conteaza cine a fost(dar 17 ani v-a fost bine, acum scuipati, ce fel de oameni santeti) cine este(am ajuns sa-mi fac cruce au ajuns vacari satului la primarie ca 1948) cine vine(voi chiar credeti ,speranta moare ultima v-am speriat va gandeati la Faraon, nu ma la chinezi) conteaza ca treaba sa mearga ,dar dupa cum sant lucrurile acum tare imi este ca e un dezastru cu prosti actuali si atunci ASTIA de acum sa va vedem cum decontati situatia celor doi ani(in care ati promis ca v-a curge lapte si miere si ne saturaram de rahat), cei 21 de MAGNIFICI si SVRO cu sublimi, neprihaniti si nepatati Cernev,Goaza,Marcela,Radu de la Afumati,Ion Dan patru clase,si trupa de babuini grevisti fripturisti care dati mai mult(astia din propen gaoaza combinatului ) etc. asa ca sa stiti, ca fata de FOSTI, voi nu ajungeti nici la prohabul lor(cei care mai stiu carte o sa inteleaga)