Vrem descalificarea bunicii!(MPFM)


Musafir

/ #40

2014-01-29 15:30

Draga staff, urmaresc aceasta emisiune de primul sezon de cind era la celelalt post tv ...dar nu am vazut o persoana care sa se comporte asa , sa vorbeasca foarte urtit , sa jignmeasca in ultimul hal , sa blesteme si a culminat cu acele practici oculte facute in baie ,cind a fost intrebata daca a facut ceva in baie ...ea a spus ,ca nu dna Mirela nu am facut nimic , am fost la toaleta si m-am spalat pe mini ...apoi au inceput sa vina mesaje sa se spuna cu lux de amanunte tot ce a facut , a primit Marianita scrisoare de la prietenele ei , dupa interventia telefonica al tatalui lui Traian , acesta s-a dezlantuit la adresa ei ...pe buna dreptate ca facuse acele gesturi cu rufele aratate la camera ... dupa finala de simbata .. a stat si s-a gindit ea cum sa se scoata si a incropat ..o poveste ,, sa o creada doar ea iar luni in emisiune a incercat sa se scuze ,ca vezi a facut asta ca sa ,, demagnetizeze ,,tensiunile din casa ... , de ce a pomenit numele celor 4 , cu ce scop si a urmat ziua de luni cu aceleasi vorbe dure , jigniri si blesteme la adresa sotului Iulianei ...asa ceva nu se poate admite , dupa cum vedeti in continuare se comporta la fel , nu tine cont de nimeni si de nimic , doar ea are dreptate .Stmate Staff , sper sa nu treceti cu vederea peste asa ceva ... de cind este aceasta emisiune , au fost certuri , s-au mai jignit ... dar in aceats editie s-a ajuns mult prea departe , daca chiar este o emisiune care se respecta si vreti sa mai aveti telespectatori care sa se uite la aceasta emisiune , trebuie sa luati masuri , masuri urgente ... ce pot invata copii astia din casa de la asa o persoana ,ei au venit sa se casatoreasca nu sa vada cum sunt urmariti la orice pas , nu sa fie jigniti , va rog luati masuri , masuri drastice .. daca ve-ti inchide ochii si veti trece cu vedea ce a facut in casa de la inceputul concursului , inseamna ca acceptati asemnea persoane doar pentru AUDIENTA , iar titlul acestei emisiuni nu isi mai are rostul sau puteti schimba titlul din MPFM , in CE VRAJI A MAI FACUT BUNICA MEA,, !Sper sa luati masuri cit mai urgente cea mai corecta masura este DESCALIFICAREA ,, pentru tot ce a facut ,pentru scandalul facut de ea incasa ,in nici un caz INLOCUIREA , EI CU MAMA LUI LAURENTIU ,, ca asta inseamnaca o FAVORIZATI !