Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #28099

2014-01-18 23:47

E de neacceptat ce se intimpla in tara asta.Am iesit in strada la revolutie convinsa ca va fi mai bine pentru copii nostri am plecat de la televiziune cu o ora inainte de a se trege pentru ca m-a rugat fetita mea atunci de numai 11 ani sa vin acasa ca nu ma are decat pe mine... am pierdut casa pe vremea lui base cand era primar si am trecut peste TOATE GREUTATILE CREZAND CA VA FI BINE ...DACA NICI ACUM NU SE INTIMPLA NIMIC EU NU O SA MAI AM NICI O SPERANTA DE MAI BINE.Am fost sa votez demiterea lui la referend, am crezut ca o sa se faca dreptate...da de unde noiu am ramas cu pensii si cu salarii mizerabile, ei si-au pus salarii NESIMTITE degeaba nici cei dinainte nici cei de acum nu sunt instare sa faca ceva.Am impresia ca sunt corupti toti si se acopera unul pe altul indrugindu-ne noua lozinci... ce exemplu mai concret sa am decat Codruta Kovesi sau cum s-o scrie
Va multumesc (ca ma mintit seara de seara pana la 1 noaptea va multumesc ca-mi splati creierii va multumesc ca eu ca si dvs fac parte din clasa celor tampiti celor care au crezut in ceva celor carora nu le e frica sa spuna dar pina cand?...)Va multumesc ca reusiti sa va mentineti pe pozitie ca nu va lasati intimidati si ca existati.Cu respect pentru cei de la ANTENE Ela