Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #18783

2014-01-17 18:22

Am trait pe vremea lui Ceausescu dar nu am simtit atata teroare cata se simte astazi din pricina Serviciului personal constituit in paralel cu celelalte Servicii si caruia i se supun toate,dar TOATE serviciile din tara si din afara ale statului roman. Acest Serviciu controleaza Institutiile juridice creeate de la varf in jos pana cand ramificatia nu mai poate fi controlata, mituita sau santajata.
Acest Serviciu a fost infiintat la sfatul unei structuri externe la momentul cand toata arhiva s-a centralizat la Bucuresti.
Asta este parerea mea.Problema tarii este ca daca TUMOAREA va fi extirpata nu vom putea trata metastazele decat cu mare greutate.Nu mai avem decat patrioti de fatada care nu au ..ce le trebuie.
Am crezut in USL si mai cred dar eu ii vad ca pe un fond de ten dat peste un cancer de piele.
Nu are rost sa va mai scriu.Ca mine sunt mii sau zeci de mii care nu mai au speranta decat intr-o minune de la Dumnezeu. ESTE SINGURUL CARE NE MAI POATE SALVA CA TARA SI CA NATIE !Succes.
P.S. Faptul ca PC-ul s-a alaturat lui Basescu la alegerile din 2004, ca Geoana a fost la Vantu acasa sa se relaxeze iar Ioan RUS nu a numarat bine populatia, sunt greseli care ne-au luat zece ani din viata, din istorie.Succes, mai mult ce sa va spun.I-a ferit Dumnezeu pe astia ca nu sunt mai tanara.