Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #13787

2014-01-17 12:52

in urma cu opt ani de zile am solicitat restituirea unei proprietati imobiliare iar pentru faptul ca aceea proprietate o dorea un generral de securitate prieten cu basescu s-a intamplat ca basescu a intervenit in justitie pentru ca proprietatea respectiva sa fie data pretenului sau ! de opt ani de zile criminali din randul magisratilor , a serviciilor secrete ,a ministerului de interne ,a ministerului de justitie alaturi de criminali de pe scena politica deruleaza actiuni criminale vizand izolarea mea de absolut orice perrsoana , discreditarea mea pe orice cale posibila vizand eliminareea mea in stil mafiot ! sa fii om cinstit si sa te trezesti :suspect de spionaj , de crima organizata , de crima , de terorism , de furturi , etc de absolut orice pe baza bunului plac a unor infractori detinatori de functii inalte ! nu am nimic cu omul asta desi mi-a facut atata rau dar acest sistem criminalo-mafiot trebuie schimbat din temelii cat mai urgent posibil deoarece este inadmisibil ca in zilele noastre o trupa de criminali din zona secreta sa conduca aceeasta tara sfidand orice lege si orice reglementare internationala care nu le convine ! de opt ani de zile o trupa de criminali cu pretentii de oameni ai legii deruleaza terorismul de stat impotriva mea si a familiei mele punandu-ne pe cap o trupa de tigani scarbosi in sensul etichetarii noastre ca tigani desi nu avem absolut nici o legatura cu aceasta natie ! de opt ani de zile criminali cu uniforme se zbat zilnic sa imi ataaseze eticheta de bandit desi sunt om cinsit , de homosexual desi niciodata in viata mea nu am avut de a face cu asa ceva ! de dracul in persoana si antichristul deesi sunt un bun crestin (cu lipsuri recunoscute) dar crestin si nicidecum mahomedan sau islamist sau budist sau orice altceva ! de opt ani de zile viata mea inclusiv cea intima a fost transformata in spectacol de interes public si pusa la dispozitia publicului larg de o trupa de criminali care pretind ca ar fi oameni ai legii ! de opt ani de zile nu pot derula nici o acccivitate in conditii normale deoarece o trupa de criminali cu uniforme dispun de resursele necesare pentru a ma incurca la orice pas ! de opt ani de zile nu pot sa ocup un loc de munca sau sa fac o afacere deoarece o trupa de ccriminali cu pretentii de oameni ai legii dispun de resursele neceesare pentru a ma incurca la orice pas si a ma sicana la orice miscare pe care as face o !de opt ani de zile reclam actiunile criminale derulate la lumina zilei si pe gramezi de bani publici de catre infrqactori cu pretentii de oameni ai legii dar nimeni nu misca un deget pentru ca acesti criminali platiti de la buget sa functioneze in cadru legal ! nu cred ca schimbarea lui basescu va rezolva gravele probleme ale statului mafiot roman pentru ca acesta sa ajunga stat de drept dar oricum poate fi un paaas spre normalitate deci semnez !