Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

nicu

/ #13591 Semnez si cer DEMISIA LASULUI

2014-01-17 12:31

Ai fost PENIBIL aseara la intrebarea ziaristului despre "afacerile ficei tale , impreuna cu tine bineinteles} . Un presedinte "adevarat " nu ca tine DEMIS din 29 iulie 2012 , nu poate face asa ceva , ai facut de ras INSTITUTIA PREZIDENTIALA !Asculta-ma LASULE , asculta-ma MASA VERDE { aceste nume tu ti le-ai ales inaite de ref. din 2012 }, va veni ziua cand te voi vedea in CATUSE , cum nici tu nu te-ai lasat pana nu l-ai vazut pe A . Nastase . La tine va fi mult mai grav , TU ai facut mult mai multe MATRAPASTLACURI . TU ai fost IMORAL dupa cum ai recunoscut {live la Tv} , cand ti-ai dat casa din MIHAILEANU , ai fost IMORAL cand ai facut cumparari si revanzari de propietati cu CASUNEANU , ai fost IMORAL cand ai facut cumparari si revanzari de VILE , ai fost IMORAL cand ti-ai facut fica cea mica EBA europarlamentar {stiu asta din sectia mea de votare , ba ai bagat-o si pe RITZI in bucluc , sa vedem ce hatarare ia aziuna din "CHEILE "tale "} ,ai fost IMORAL cand te-ai folosit de pozitia ta si ti-ai adus fica cea mare Ioana ca NOTAR in Bucuresti si i-ai dat pe mana anumite privilegii { vezi actele care la facea cu anumite BANCI , la PRIMA CASA , era "cel mai bun notar " } , ai fost IMORAL cand ti-ai pus pe Ioana sa faca imprumut la CeK BanKai si aceasta banca i-a acordat un credit ce altui cetatean din aceasta tara nu ia mai fost dat , ai fost IMORAL cand ti-ai cumparat pamantul de la NANA , ai fost IMORAL cand ai incurajat-o pa Ioana sa intre in "AFACERI NECURATE " cu GazProm , si in sfarsit ca lista ar putea continua , ai fost IMORAL cand ai lovit COPILU si ai mai si JURAT pe BIBLIE ca nu ai facut asta : " jur ca nu l-am lovit nici cu pumnul in fata , nici cu pumnul in plex " , dar l-ai lovit cu dosul pumnului mai LASULE , pot face "ramasag" pe vita mea ca este asa . In rest , ce sa mai vorbesc de FLOTA , asta o vor cauta niste PROCURORI " ADEVARATI "dupa ce TU vei PREDA cele 4 CHEI ale JUSTITIEI pe care TU le porti PERMANENT in "BUZUNARELE " tale .Te sfatuisc ca in timpul ce ti-a mai ramas pana pe 21 decembrie anul acesta ,sa nu mai faci RAU POPORULUI , ca din ce in ce te AFUNZI tot mai ADANC ! AI o picatura de DEMNITATE , numai O PICATURA , si dupa ce se va finaliza aceasta PETITIE , DA-TI DEMISIA , vei scapa "mult mai usor asa " . Iti spun sigur , TU "SUCCESURI " n-o sa mai ai in VECII VECILOR . PA , si "SA TRAIESTI BINEEEE " , dar ai grije ce este tot " O URARE " !!!!!