Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia

itachis

/ #11393 Mah, voi sunteti bolnavi...

2014-01-17 09:46

Mah, voi sunteti bolnavi...
Cand toata lumea vede cum pe fata ne fac astia in sange, isi fac legi pentru propriile interese, dau amnistii sa nu faca parnaie, isi fac vacante pe banii nostrii, schimba constitutii in favoarea lor, nu respecta referendumuri, hulesc curtea constitutionala, ignora justitia si partenerii de afaceri, isi bat joc de noi, ca sa rezum, voi acesti aparatori ai democratiei si aici ma refer la "comunisti", "antenisti", "voiculisti", mah, voi sunteti bolnavi... Cred ca unicul neuron vi s-a imbolnavit. E la mintea cocosului (dar cocosul are ceva mai multi neuroni), ca virgula cu atata mediatizare pe niste medii atat de "inalte" (tv, radio, presa scrisa) sa aduni atatea semnaturi. Problema se pune altfel , eu un neica nimeni si fara nici un interes am 4 adrese de e-mail (yahoo, hotmail, gmail, go.ro) deci as fi putut vota de patru ori, ce putem spune de astia care peste noapte au tras cateva adrese de email la urgenta pe dispozitie politica si de fapt realitatea e rusinoasa, mizera. Disperarea e de fapt alta si aici vb in cunostinta de cauza, Felix a cam umplut groapa cu nisip iar acum cacatul care il are la cur trebuie curatat de cine oare altcineva decat de badea mircea si gadea pastorul. Eu nu l apar pe Basescu sau pe vreunul din clica lui, "eu imi apar saracia si nevoile" democratia pe care eu unul nu o vad cum o vad actualii guvernanti. Imi e greata de toti libidinosi din politica si m-as bucura sa i vad pe toti cei vinovati colegi cu Adrian "Bombonel" si tara asta in sfarsit pusa pe roate de niste oameni tineri si cu adevarat democrati care sa "fure" de la cei imbogatiti peste noapte si sa dea acestei tari. Daca voi vedeti in antena 3 (nu merita sa scriu cu litera mare denumirea acestei cocine pupincuriste) viitorul Romaniei da-ti-mi voie sa ma repet: MAH, VOI SUNTETI BOLNAVI!

Cred ca am fost mult prea elevat pentru voi, cei de aici, nu-i asa? Astept injurii. Sa traiti bine! 

Ah, era sa uit, ca tot suntem aici, puneti mana si faceti si voi ceva cu posturile astea ca tare prost se vad; as vrea sa-i vad buzitele voiculescuriene ale lui gadea (litera mica bineinteles) in format HD (High definition pentru voi cei de aici) daca se poate. Multumesc!