Cetatenii discriminati de presedintele Basescu ii cer demisia


Musafir

/ #7675

2014-01-16 23:27

voi cei de la Antene sunteti adavarati eroi, va riscati chiar si familia pentru care EU va multumesc. adevarul e ca fff multi suntem infricosati si de aceea nu mai iesim in strada. presedintele "tuturor romanilor" si-a atins scopul.
dumnezeule ce a putut sa faca "omul" asta in 10 ani si chiar sub nasul nostru chiar si cu votul unora dintre noi.si usl-istilor ar trebui sa le intre bine in cap: noi i-am votat ca sa ne scape dar....surpriza ... se lasa insultati si nu fac absolut nimic... sa nu aibe vreo mare surpriza pe la alegeri ptr ca vad ca basisti sunt extrem de uniti si chiar .. multi !PONTA mie imi miroase ca tu urmezi(YOU ARE NEXT).DRAGI ANTENISTI:va revine ingrata sarcina sa continuati singuri cu toate riscurile caci asta e singura cale : dezvaluiti tot!trebuie sa explodeze mamaliga desi astrologii spun ca-si termina mandatul, pai pana in decembrie ne ingroapa sau ne inchide pe toti. uitati-va in momentul asta 35560 voturi si 7412 comentarii din care majoritatea :MUSAFIR e! asta da FRICA!deja, suntem un popor de inspaimantati si bolnavi.o realitate cruda si crunta.succes!