Abuzurile din Romania trec oceanul

just telespectator

/ #22452 ce se cere prin petitia asta de la americani ??

2014-01-12 17:52

Pt mine si pt altii tot asa mai "cretini" ca mine... sa explice cineva ce se vrea prin petitia asta pt ca sincer... eu nu prea inteleg.

mie imi pare ca: ursu, gadea si numerosi romani (aproape o treime din membri psd) incearca sa planga atat de tare incat sa-i auda america toata ce greu o duc ei aici.. ei dar si noi astia pe care ne injura badea cu spume la gura... ok... mi-or vrea binele si mie gadea si ursu asta nu doar lor si lui voiculescu... dar sa inteleg si eu :

Ei plang, plang din ce in ce mai tare si o semnatura in plus, un decibel mai tare se aude.. poate poate america aude... dar ce sa faca ???

"In speranta ca mesajul nostru a fost corect inteles, tot ca o preocupare de a stopa aceste tendinte extrem de periculoase pentru afectarea profunda a democratiei din Romania"
- nu stiu... parca e o ghicitoare.. ce sa zica americanul?! .. :sa-i scot din nato? sa nu-i bag in schengen? sa le arunc o bomba ? .. hmmm... mai bine super imunitate si amnistie !!!

asta sa vrea petitia ? inteleg eu bine sau cavalerii dreptatii si cel mai perdecutat dintre noi, voiculescu, altceva cer acolo?

parca as semna dar sa inteleg bine si eu :|