Abuzurile din Romania trec oceanul

musafir

/ #21424

2014-01-12 14:10

Vazand poza asta cascandu-se m-am ingretosat...domnilor nu mai puneti poza cu DICTATORUL ROMANIEI.....vreau sa ajunga dupa Ceausescu care poate nu merita chiar o soarta asa cruda......asta e mai mare TIRAN......fratilor acest om a trait pe mare...nu a avut legatura cu lumea ......de aceia nu are cum sa tina cu acest popor...profesori sunt slabi, noi la fel....JUSTITIA E BUNA CA TINE CU EL..........rog sa aveti in vedere ca nu critic acei oamenii minunati din justitie....ci doar pe acei care si-au murdarut manile pentru acest om care au trait 9 ani bine pe langa el...dar ma intreb ca mai e putin...ce vor face acesti oamenii care vot trebui alungati din justitie de acei justitiari corecti, onesti si cu suflet bun..... ce fel de inima sa ai ca sa poti baga un om nevinovat in puscarie?.........DOAMNE CUM SE MAI INVARTE ROATA SI VOR DA SOCOTEALA ACEI CARE AU FURAT, JUDECAT STRAMB............fruntea sus dragi justitiari care nu v-ati murdarit ..........imi place sa cred ca voi ajunge sa traoiesc intr-o tara demna dar nu mai vreau .....MORAREI, CODRUTE, UNGURENI, MACOVEI, UDRITE, BASEI, BLAGA, BERCENI, MITRENI, BERCENI, BOC POC SI LISTA POATE FI MAI LUNGA..........