Abuzurile din Romania trec oceanul


Musafir

/ #8826

2014-01-10 08:57

comentariul 8627 se vede ca e facut de un lucrator SECURIST.Cunoastem stilul.Probabil ca si Voiculescu are pacatele lui pentru care ar trebui sa plateasca,dar ce aveti fratilor cu reporteri si colaboratori Antenelor.Chiar atit de mult va deranjeaza ca aduc adevaruri de necontesta in fata noastra,adevaruri pe care si noi le stim dar nu avem posibilitatea medieri lor.Sun fiu de fost detinut politic si sunt si acuma tratat ca dusman al poporului.Am deschis 2 procese pentru recuperarea bunurilor confiscate si de fiecare data Inalta Curte de Securitate... pardon Casatie mi-a respins cererea justificata cu acte originale...sigur emise de fosta SECURITATE.Domnilor AMERICANI chiar sunteti orbi si surzi?Chiar credeti ca milioane de romanimint mint ca in tara e uneori mai rau decat in era comunista?V-am asteptat 50 de ani ca sa ne aduceti acuma legiferarea hotiei,abuzurilor,o justitie subordonata unui hot dovedit de atitea actevizibile din cer.Cum si-a pus fica parlamentar????????Great totala si sila este rezultatul celor 9 ani de BASISM.