Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

IPU atunci i-am condamnat pe toti la moarte

/ #14663

2013-12-17 09:49

Mai oameni buni voi nu intelegeti, chiar daca spuneti lucruri logice si cum ar trebui normal facute, vorbiti de pomana la pereti, intr-o tara care a ajuns sa fie condusa de prosti (de la prim-ministru.........................si pana la noul sindicat al Oltchimului)totul este minciuna si prostie ptr. ca astfel isi pot ascunde neputinta,prostia si nepriceperea,ei au venit cu un singur scop sa-si umple buzunarele pe spinarea noastra( de la parlamentari...................si pana la noua conducere a Oltchimu-lui), cat o tine caruta USL-ista si dupa asta mai vedea cum or reusi sa-i mai pacaleasca .Sant curios sa vedem cat mai putem indura, acest popor de prosti. Sa va intre bine in cap, acum nu este democratie este slugarnicie, injosire, ciocul cat mai mic, care este mai pupincurist si mai milog are de castigat, v-au sters si bruma de demnitate care mai exista in cate uni, am ajuns sa ne bate joc de tot ce este normal, moral,cinstit si demn.Uitati-va la ce este acum la Oltchim si aveti imaginea reala a ROMANIEI, minciuna, prostie,ura, servibilism ,pupimcurim ,incapacitate,nestinta si cate se mai pot adauga. Si acum, iar vin sa va intreb la ce am schimbat ca sa traim in RAHAT. Nu zic ca era mai bine pe vremea celorlalti dar ce este acum NU este normal si moral ne vor judeca generatile care vor veni, ce lasam ptr. copiii nostri, aveti putina demnitate si incepeti sa spune-ti, ASA NU SE MAI POATE.