Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!


Musafir

/ #12862 Re: Re: O intrebare pt Gogo Ologuba andrei de mina sa ma iei,citeste si baga la cap

2013-12-01 16:07

#12855: - Re: O intrebare pt Gogo Ologuba andrei de mina sa ma iei,citeste si baga la cap

pt oamenii de rind cum e si fota;nu iesiti ca vom fi amendati si dati afara ,lasa tii  pe cernev, ghioca si vreo 3,4 hahalere s o ia in barba s au in git [cum ma ameninta un fraier mai inainte],pt ca acest mizerabil de cernev cu ghioca ,ne au adus in starea aceasta [vinovat cernev,vozganian,zaremba si felix motanul imputit care sta in spatele acestor jocuri,v am spus o din martie],asa ca bagati la capusor ca ne dau afara vagabonti de la putere,nu te mai joci cu acest guvern mafiot,pe care cernev l a pupat in cuuuur si pe mine nu m a ascultat sa nu mai minta[vedeti declaratia mea pe VL1]sper ca a ti inteles ce v am spus,,,miiiirs jigodiilor,miiiiirs tradatorilo de oltchim,acasa cu voi mirlanilor cernevisti si lasati ne,lasati ne,,,alup igus cernev,,,miiiiirs ce mi place miiiiirs,escrocule,pleca cu zaremba si cu vozganian[l am omis pe felix motanu]  miiiirs nagit tradator,da miiirs