Salvati OLTCHIM si ARPECHIM!

Alege numele de user

/ #10578 Re: la muistu care abia mai zice ham -ham

2013-10-26 11:07

#10551: - la muistu care abia mai zice ham -ham

SA MI MBAG PULA N MATA DAR SI N GURA LU TACTO CARA TE A CA CAT  DACA EU FOTA AM MINTIT OAMENIII DIN OLTCHIM,DUCEATEAI DUPA COPILUL; MEU,SA DEA DUMMNEZEU DACA fota a mintit,jurate n mortii mati cu tiganul de cernev; acest tigan nu a inteles ca are toporul deasupra ,dar il va avea mai rau;acum, ma jur ;ai mare grija cernev ,,,,miscate ca talpasanu,ca daca nu e grav;fota chiar nu te mai iert ,eu la puscarie tu in mormint si scapa oameniii de tine nenorocitule,gindeste bineeeeee;esti peste drum de spitalul vechi ,mare grija  ca FOTA nu te iarta pina mori ,iuda ai tradat oamenii si eio stiou te crezi invincibil printre ma,meluci,gresesti nici nu sti ce te asterpta de la mine; apropo copii i am rezolvat ion viata tu ce pula mea ai frecat ;spunele la oameni unde ai cv;a ti spun tot eu fota;ai fost lingaul lui voiculescu si apoi te ai bagat ca musca n cacat la pnl,ai fost un pic destept,dar fota te a gasit mincamiai pula de tradator,ai fugit repede la vozganian,dar prieten ai ramas cu muistul de dan voiculescu;fota isi asuma totul din martie de la vl 1 ;tu tradatorule de oameni ce ti asum,i datias mui  si tie si la nevastata aia curba si nu cum credeai;a luim pigus cernevistilor;cititi bine si sugeti de a mine nu de la cernev;remy;ma culc,paaaaa,mie scirba de voi ca sinteti romani