S.O.S. familia!

amelia

/ #2422 Re: Re: Re: Re:

2013-09-06 10:09

#2395: - Re: Re: Re:

nu le stiu pe toate desi as vrea , decat raspund unora care cand au un comentator caruia nu ii pot raspunde pe masura  il acuza de pedofilie desi cineva chiar s-a exprimat clar ca el respecta drepturile unui copil samd. poate ca manifestarile mele iti par extravagante, atunci iar ne invartim in jurul cozii si te intreb: dar tu cine esti ca reactionezi la fel ca mine , ma etichetezi? da , sunt familista , sunt crestina , pufneste in ras .       am incercat de nenumarate ori aici sa ma fac inteleasa , e asa greu ? am fost acuzata de istorioare siropoase , sentimentalisme , dar am vorbit ca un om care are colegi gay si stiu ca ei nu isi exacerbeaza sexualitatea , nu merg la parade , sunt , in afara intimitatii lor la fel ca mine , ca dumneata si altii , oameni in primul rand . iar ma veti acuza de activista gay , sunteti liber , inainte de a eticheta toti homosexualii ca pe niste oameni bolnavi , nu uitati , ca multi sunt poate bolnavi , dezaxati dar altii chiar au o inima in piept.




Publicitate plătită

Vom expune reclama pentru această petiție în atenția unui număr de 3000 de persoane.

Aflați mai multe informații...